CENTRUM Moravia Sever
 Rudná 3, 703 00 Ostrava

GRAND CHEROKEE
75TH ANNIVERSARY EDITION
PRO SKUTEČNÉ
MILOVNÍKY
SVOBODY
Grand Cherokee 2016 v edici 75th Anniversary zahrnuje novou přední část a design světlometů, dále zcela nový zelený odstín karoserie Recon, exkluzivní bronzové doplňky a vznětový agregát 3.0 V6 s technologií pro úsporu paliva Start&Stop.
Jeep®
Grand Cherokee
75th Anniversary Edition
HLAVNÍ PRVKY EDICE 75TH ANNIVERSARY
 • ZJISTIT VÍCE
  Zcela nový vzhled exteriéru
  Zcela nový vzhled exteriéru
  Limitovaná edice Grand Cherokee 75th Anniversary zahrnuje novou masku chladiče s osobitou mřížkou charakterizující edici 75th Anniversary a nové světlomety. Leskle černé doplňky na zádi a masce chladiče spolu s klikami dveří v barvě karoserie přidávají vozu na stylovosti.
 • ZJISTIT VÍCE
  Dvoudílná panoramatická střecha CommandView®
  Dvoudílná panoramatická střecha CommandView®
  Vychutnejte si nový pohled na svět prostřednictvím dvoudílné panoramatické střechy s posuvnou částí. Pro větší pohodlí v horkých dnech můžete střechu pomocí elektrického ovládání otevřít anebo zatáhnout sluneční clonu.
 • ZJISTIT VÍCE
  Monitoring mrtvého úhlu
  Monitoring mrtvého úhlu
  Systém sledování mrtvého úhlu využívá dvojité radarové senzory pro nepřetržité sledování prostoru mezi vaším Grand Cherokee a ostatními vozy. Jakmile systém odhalí vozidla v přílišné blízkosti, zahájí varování řidiče prostřednictvím zvukové výstrahy a také světelných ikon na vnějších zpětných zrcátcích.
 • ZJISTIT VÍCE
  Speciální doplňky interiéru
  Speciální doplňky interiéru
  Edice Limited 75th Anniversary se může pochlubit osobitými doplňky interiéru, které najdete i na komfortních sedadlech čalouněných kůží Nappa. Sedadla jsou nabízena v černém odstínu nebo v kombinaci béžové barvy Light Frost a černé s oranžovým prošíváním a plastickým logem 1941 Seventy Five Years na opěradlech.
ZCELA NOVÝ VZHLED EXTERIÉRU
Grand Cherokee 75th Anniversary je charakteristický novými světlomety, novou maskou chladiče s osobitou mřížkou a bronzovými doplňky typickými pro tuto limitovanou edici. Matné nárazníky spolu s klikami dveří v barvě karoserie přidávají vozu na stylovosti.
BRONZOVÉ DOPLŇKY A OSOBITÝ ZELENÝ ODSTÍN
Edice Grand Cherokee 75th Anniversary nabízí kromě standardní škály barev exkluzivní zelený odstín Recon. Všechny odstíny jsou kombinované s pololesklými bronzovými detaily na masce chladiče, rámečcích mlhových světel, logu 4x4, okolí zadních koncových světel a na předním i zadním nárazníku.
20PALCOVÁ
LITÁ
KOLA
20palcová litá kola včetně středů mají pololesklou
bronzovou povrchovou úpravu.
VYCHUTNEJTE SI KOMFORT
Usaďte se a užijte si jízdu. Díky kombinaci mimořádného komfortu a designu nabízí Grand Cherokee modelového roku 2016 v edici 75th Anniversary prvotřídní interiér, který ve vás zanechá silný dojem i dlouho poté, co z vozu vystoupíte. Dvoubarevné prošívání zdobí sedadla, dveřní loketní opěrky i středovou konzolu. Na kůží čalouněných sedadlech tohoto výročního modelu je navíc vtlačeno logo 1941 Seventy Five Years.
Kůže Nappa v černé barvě s oranžovým prošíváním
Kůže Nappa v béžové barvě Light Frost s oranžovým prošíváním
PRESTIŽNÍ VOLBA
 • Navigace UConnect® 8.4“
 • Monitoring mrtvého úhlu
 • Dvoudílná panoramatická střecha CommandView®
 • Vyhřívaný volant a sedadla
SCHOPNÝ A SILNÝ ZÁKLAD Schopnosti modelů značky Jeep® vám poskytují svobodu a jistotu jet kamkoliv a dělat cokoliv.
Nejlepší schopnosti 4x4
v segmentu
6válcový vznětový motor Systém Selec-Terrain® Pneumatické odpružení Quadra Lift