Svobodnější, schopnější, zábavnější a efektivnější. Objevte zcela nové plug-in hybridní modely Jeep® Renegade a Jeep® Compass.

 

JEŠTĚ LEPŠÍ JEEP® NEŽ KDY DŘÍVE

Evoluce je součástí DNA vozů značky Jeep® již od samotného počátku. Je to hnací síla touhy po objevování nových míst ve městě i v terénu. Nese v sobě neutuchající vášeň jít dál a dál. Svoboda, mimořádné schopnosti, výkon, zábava a efektivita jsou základní hodnoty, kterých se Jeep® drží a díky nimž se stal nejsilnější značkou v segmentu SUV na světě. Nyní je připraven pokořit další hranici – přináší nové plug-in hybridy Jeep®.
Dnes, víc než kdy dříve, můžete opravdu vyrazit, kamkoli chcete.

 

Jeep Hybrid

SVOBODNĚJŠÍ NEŽ KDY DŘÍVE

Nová řada plug-in hybridních modelů Jeep® je navržena pro městské rebely milující svobodu, která je spojena s touhou zkrotit hektický městský život a řídit dokonalé SUV, jež se nikdy neobrátí k žádnému dobrodružství zády. Značka Jeep® vstupuje do nové éry a představuje vám moderní, všestranné společníky, výjimečné modely, jaké dokáže vyrobit jen značka Jeep®: SUV bez kompromisů, s nejlepšími technologiemi a s větší dávkou skutečné, autentické svobody. 

 

Jeep Hybrid 

SCHOPNĚJŠÍ NEŽ KDY DŘÍVE

S novými plug-in hybridy Jeep® zvládnete víc. Budete dominovat v terénu i při běžné jízdě ve městě. Jeep® použil nejmodernější technologie, aby nejen elektrifikoval motor, ale poskytnul vám také více komfortu a všestrannosti a snížil hlučnost. Současně však nijak neslevil z legendárních schopností značky Jeep®.

 

Jeep Hybrid

ZÁBAVNĚJŠÍ NEŽ KDY DŘÍVE

Řídit Jeep® nebylo nikdy zábavnější. Použité špičkové technologie zajišťují lepší výkon v terénu a řidič se přitom, přesně v duchu odkazu této ikonické značky, může těšit na jedinečné zážitky z jízdy. Vozy Jeep® s plug-in hybridní technologií se vyznačují lepší akcelerací, pružnostní a přesnějšími reakcemi, což je zárukou opravdového elektrizujícího zážitku.

 

Jeep Hybrid

EFEKTIVNĚJŠÍ NEŽ KDY DŘÍVE

Skutečná síla spočívá ve vyvážené kombinaci technologií a plug-in hybridní modely Jeep® ji dovedly k dokonalosti. Díky spojení výhod spalovacího a elektrického motoru jsou ještě efektivnější. Důkazem jejich výjimečné účinnosti jsou nejen nižší hodnoty emisí, ale současně lépe regulovatelný točivý moment, který poskytuje vylepšený převodový poměr při nízkých rychlostech. Plug-in hybridy Jeep® tak dosahují dosud nevídaných výsledků.

 

NOVÉ PLUG-IN HYBRIDNÍ MODELY JEEP®

Plug-in hybridy Jeep® byly představeny na mezinárodním autosalonu v Ženevě 2019 a na trhy budou uvedeny v roce 2020. Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte informace o této nové řadě.

Jeep Hybrid