CENTRUM Moravia Sever
 Rudná 3, 703 00 Ostrava

Nejschopnější kompaktní SUV všech dob
Pro prozkoumání světa a prožití úžasných dobrodružství potřebujete vozidlo, které je připraveno na cokoliv. Zcela nový Jeep® Renegade má vše, co potřebujete a naopak nemá nic, co nechcete. Dobrodružství se blíží. Připravte se.

Přihlaste se k odběru novinek
Vydejte se na výlet tam, kde všechna dobrodružství začínají.
Vydejte se na virtuální prohlídku továrny v Melfi a buďte svědky každého kroku zrození modelu Jeep® Renegade. Interaktivní obrázky, exkluzivní videa a popisky vás provedou 13 klíčovými momenty výroby, od modelování karoserie až po finální testování.

Vydejte se na virtuální prohlídku
PŘIPRAVEN ZŮSTAT VE SPOJE NÍ S VAŠÍM SVĚTEM
ZCELA NOVÁ SLUŽBA: UCONNECT™ LIVE
S modelem Jeep® Renegade jste vždy připojeni. Renegade kombinuje bezpečnost a zábavu pro zcela nový požitek z jízdy.
Aplikace Uconnect™ LIVE bude ke stažení na Apple App Store a Google Play v nadcházejících týdnech. Ovládněte svůj digitální svět!
ZJISTĚTE VÍCE O UCONNECT™ LIVE
Odlište se a vystupte z davu
JEĎTE
Renegade s prostorem pro pohodlnou jízdu až pěti osob, s vysoce funkčním a velkorysým zavazadlovým prostorem a množstvím úložných prostor má vše, co potřebujete k dokonalé zábavě.
PROZKOUMEJTE INTERIÉR
NIC VÁS NEMŮŽE ZASTAVIT
RENEGADE TRAILHAWK®
Renegade Trailhawk® nabízí schopnosti na úrovni Trail Rated®, a to díky standardnímu pohonu Active Drive Low, o 25,4 mm větší světlé výšce, jedinečné přední a zadní části, ochranným krytům podvozku a 17palcovým offroadovým litým kolům s terénními pneumatikami.
ZJISTĚTE VÍCE O MODELU TRAILHAWK
Černý polep kapoty Černý polep kapoty, který je k dispozici volitelně pro model Trailhawk®, nadále zvyšuje sebevědomý a odolný postoj tohoto kultovního vozu.
Kola a pneumatiky Renegade Trailhawk® nabízí exkluzivní 17palcová offroadová litá kola s pneumatikami s drsnějším dezénem.
Koncová světla Osobitá koncová světla se stylistickým vzorem vojenského kanystru dodávají modelu Renegade zcela jedinečný vzhled.
Objevujte
Projděte si naši galerii Jeep® Renegade a prohlédněte si tento model v akci.
Navržen s vášní
Uvnitř i vně je nový Jeep® Renegade plný chytrých designových prvků. Prozkoumejte je kliknutím na obrázky.
Nečekané zážitky Více zde Outdoorová výbava Více zde Historie značky Jeep® Více zde Dobrodružství v terénu Více zde
Nečekané zážitky Od svého vzniku je značka Jeep® ztělesněním svobody, originality, dobrodružství a vášně a nový Jeep® Renegade je připravený ještě o něco lépe na jakékoliv nečekané situace. Je určen všem, kteří chtějí psát svůj vlastní příběh každý den.
Outdoorová výbava Lehčí. Silnější. Funkčnější. Outdooroví nadšenci a dobrodruzi hledají vždy způsob, jak dělat věci lépe. Naši designéři si to vzali k srdci a touto filozofií se nechali inspirovat.
Historie značky Jeep® I po více než 70 letech jsme stále oddáni skutečnému dobrodružnému životnímu stylu. Dobrodružství je hnacím motorem všech, kteří následují značku Jeep®. Touha vyhledávat nová dobrodružství navždy zůstane součástí našeho bohatého dědictví. A jeho součástí je i nový Jeep® Renegade.
Dobrodružství v terénu Vozy Jeep® byly vždy známé pro své schopnosti v terénu. I nový Jeep® Renegade byl navržen na základě zkušeností z nejznámějších offroadových tratí světa. Proto je připraven zdolávat i ty nejnáročnější cesty a vy můžete bezpečně prozkoumávat místa, kam se nikdo jiný nedostane.