CENTRUM Moravia Sever
 Rudná 3, 703 00 Ostrava

NADŠENÍ VÁS NEOPUSTÍ Při hledání nezapomenutelných okamžiků máte nyní nového parťáka.
Renegade Night Eagle vás podpoří ve všem, co ve vás vzbuzuje nadšení. Bez ohledu na to, kde se nacházíte. Ať už pod blikajícími světly měst nebo v horách pod nebem plných hvězd či na pláži při svitu měsíce. Tento vůz se zrodil pro dobrodružství. Přidáte se?
NOVÉ ZÁŽITKY Nadešel čas objevit novou formu dobrodružství a vydat se za úžasnými zážitky.
S matně šedými detaily, tmavými koly, jedinečnou matně pískovou barvou karoserie Volcano a zadními parkovacími senzory ve standardu je tato nová speciální edice předurčena k tomu, abyste ohromovali své okolí.
SLEDUJTE NOVÉ ÚCHVATNÉ DETAILY
  • MŘÍŽKA CHLADIČE A LOGO JEEP V MATNĚ ŠEDÉM ODSTÍNU
  • SPECIÁLNÍ LOGO
    NIGHT EAGLE
  • 17” ČERNĚ LAKOVANÁ KOLA
    S PNEUMATIKAMI M+S
  • ZRCÁTKA V BARVĚ KAROSERIE
INTERIÉR
DODÁ VÁM ENERGII Nenechte si ujít vzrušení z dobrodružství, které zažijete na palubě modelu Renegade Night Eagle. Kůží čalouněný volant,
5” obrazovka a exkluzivní tmavě hnědý interiér vás dostanou do nálady. Budete nadšeni z energického stylu, nekonečného elánu značky Jeep® a prvotřídního komfortu této speciální edice.
VOLÁNÍ CEST Renegade Night Eagle je tak univerzální, že ho nezaskočí ani terén ani silnice. Volit můžete pohon všech kol Jeep® Active Drive a motor 2.0 MultiJet II s výkonem 140 k spojený s 6stupňovou manuální převodovku nebo pohon předních kol a motor 1.6 MultiJet II 120 k se 6stupňovou manuální převodovkou. Ve všech případech jsou vozidla standardně vybavena parkovacími senzory. Spojte jedinečný styl, prvky a schopnosti verze Night Eagle s vlastní touhou po dobrodružství, které tak na vás budou číhat všude, kam vyrazíte.
Vznětový přeplňovaný motor
1.6 MultiJet 120 k a FWD
Přeplňovaný vznětový čtyřválec 1.6 I4 s výkonem 120 k (118,3 k) a točivým momentem 320 Nm s pokročilým vstřikováním paliva MultiJet v kombinaci s šestistupňovou manuální převodovkou.
2.0 MultiJet 140 k 4WD s funkcí Selec-TerrainVznětový přeplňovaný čtyřválec 2.0 I4 s výkonem 140 k (138 k) a točivým momentem 350 Nm je vybaven pokročilým vstřikováním paliva MultiJet v kombinaci s šestistupňovou manuální převodovkou. O dokonalou jízdu se starají vyspělý systém pohonu všech kol Jeep® Active Drive a systém kontroly trakce Selec-Terrain, který řidiči dovoluje zvolit jeden ze čtyř režimů jízdy, a to v reálném čase a během jízdy.
Barvy Jeep® Renegade Night Eagle je k dispozici v široké paletě barev: